,

DORTEX przedstawia swój nowy sklep internetowy

DORTEX przedstawia swój nowy sklep internetowy

Producent etykiet DORTEX z Niemiec uruchomił właśnie nowy polski sklep internetowy. W ofercie znajdują się wysokiej jakości etykiety tekstylne o różnorodnych kolorach, materiałach i kształtach – w tym pierwsza na świecie Cottonera Premium i metalowa etykieta.

Robótki są modne: robienie na drutach, szydełkowanie, szycie czy filcowanie – coraz więcej osób chce podkreślić indywidualnie ubrania lub akcesoria własną etykietą. W nowym sklepie internetowym DORTEX można samemu zaprojektować swoje etykiety, oznaczyć je i nadać im odpowiednie motywy i logotypy. Nawigacja i proces zamawiania jest bardzo prosty. Rdzeniem naszego sklepu jest konfigurator, umożliwia on realistyczne, łatwe i szybkie projektowanie etykiet i taśm za pomocą własnych tekstów i logo. Nasz sklep internetowy jest zoptymalizowany do wszystkich rodzajów zaawansowanych urządzeń mobilnych np. smartfon, iPad, tablet. Jest dostępny z dowolnego miejsca na świecie. Nasz sklep internetowy posiada znak jakości Trusted Shops®.

“Ważne jest dla nas, aby nasi klienci mieli dostęp do witryny z dowolnego miejsca i mogli łatwo zaprojektować swoje etykiety i zamówić je bezpośrednio”, mówi Burkhard Dohmann, dyrektor zarządzający firmą DORTEX. “Dzięki przyjaznej dla użytkownika prezentacji na wszystkich urządzeniach nie stanowi to problemu”.

Producent z siedzibą w Dortmundzie dodaje do swojej oferty Cottonera Premium, czyli innowacyjny produkt wykonany w 100 procentach z naturalnej bawełny. Etykieta jest doskonała do personalizowania własnych prac. Dzięki nowej technice tkania kolor jest intensywny i wyrazisty, a Cottonera Premium ma również piękną powierzchnie i tył.

“Przywiązujemy dużą uwagę do zrównoważonej produkcji i doskonałej jakości. Cottonera Premium to produkt naturalny. Nasi klienci otrzymują unikatową etykietę pod każdym względem, dzięki naturalnej bawełnie “, mówi Manager marketingu Elke Dohmann.

Klasycznie bawełniane etykiety posiadają nitki osnowy i wątek. Zawsze są czarne lub białe. Powoduje to małe nasycenie kolorów. Nitki osnowy i wątek przeplatają się ze sobą według złożonego splotu. Watek określa wzór etykiety. Nowy proces produkcji umożliwia całkowite pokrycie nitek osnowy. Cottonera Premium firmy DORTEX jest pierwszym dostawcą na świecie, który korzysta z tej technologii.

Nowością w sklepie internetowym są naklejki nylonowe oraz etykiety wykonane z metalu i skóry ( Corinera ), którym można nadać własny kształt.

 

Informacja prasowa DORTEX przedstawia swój nowy sklep internetowy

 

Informacje o DORTEX

Firma DORTEX to niemiecki profesjonalny dostawca spersonalizowanych etykiet tekstylnych. Działa na rynku od 1986 roku. Gama produktów firmy z siedzibą w Dortmundzie obejmuje etykiety i taśmy imienne, etykiety dotyczące pielęgnacji, profesjonalne etykiety lub wstążkę z kolorowym nadrukiem. Dzięki międzynarodowemu sklepowi internetowemu firma DORTEX obsługuje klientów na całym świecie. DORTEX to rzetelna firma, dbająca o doskonałą i przyjazną obsługę swoich klientów.

Więcej informacji na temat firmy DORTEX można znaleźć pod adresem www.dortex-etykietki.pl.

 

W celu uzyskania dalszych informacji prosimy o kontakt z agencją Mediamoss: Clara Bruning | dortex@mediamoss.com